Новомиколаївська районна рада Запорізької області
Новомиколаївський район, Запорізька область

зустріч з завідувачем Новомиколаївського сектору обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

Переглядів: 279

28 серпня 2020 року завідувачем Новомиколаївського сектору обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Наталею Гараніною проведено зустріч з трудовим колективом Новомиколаївської районної ради Запорізької області. Протягом зустрічі присутнім надано роз’яснення про умови зарахування до страхового стажу періодів навчання, право виходу на пенсію, про принципи зарахування стажу для призначення пенсії, наприклад , у разі втрати трудової книжки. Також представник сервісного центру ознайомила присутніх з можливостями реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.  Окрему увагу було приділено електронним сервісам Пенсійного фонду України а саме: «Автоматичне призначення пенсії» та «Електронна трудова книжка».

По закінченню заходу працівники установи мали змогу поспілкуватися  та отримати відповіді, консультації на особисті запитання.

« повернутися до списку новин