ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

В ході підготовки до 29 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулись засідання постійних комісій:

- 20.11.2018 року о 10.00 год. - з питань бюджету, фінансів, підприємства та соціально-економічного розвитку та з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики. О 13.00 год. - з питань освіти, охорони здоров`я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

- 21.11.2018 року о 9.00 год. - з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини.

В роботі комісій  брали участь: голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області ЮРІЙ ПАВЛЕНКО, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області ІРИНА ДАВИДЕНКО.

Доповідачами по питанням порядку денного були: начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області ОЛЬГА БОНДАРЕНКО, керівник апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області ТЕТЯНА ПАЗІЙ, начальник Новомиколаївського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області АРТУР ЛЕЗІНСЬКИЙ, начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області ВАЛЕНТИНА ЗАХАРЧУК, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату  Новомиколаївської районної ради Запорізької області ЮЛІЯ ШЕВЦОВА.

21.11.2018 року о 10.00 відбулось засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області на якому були узгоджені питання порядку денного та внесено пропозиції про включення додаткових питань на розгляд сесії.