Пам‘яті Олени Іванівни Анасійчук

11 березня 2019 року минає 9 днів з дня смерті  шанованої в районі людини, директора КЗ «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Олени Іванівни Анасійчук.

Олена Іванівна у 1981 році  заочно закінчила Мелітопольське культурно- освітнє училище, за фахом – режисер клубних заходів. Стаж роботи в галузі культури - 43 роки. З 2016 року виконувала обов‘язки директора КЗ «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради, а з листопада 2017 року  призначена директором того ж закладу.

За період своєї трудової і творчої діяльності, окрім фахових, Олена Іванівна, виявила організаторські здібності, приймала активну участь  у підготовці та проведенні культурно- масових заходів, а також була учасником районних та обласних заходів.

За внесок у розвиток  галузі культури була неодноразово відмічена і нагороджена:

- Подякою голови Запорізької обласної ради « За багаторічну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури Запорізького краю»;

- Почесною грамотою управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації;

- Грамотами Новомиколаївської районної державної адміністрації.

За участь у XV Міжнародному конкурсі виконавців гумору і сатири ім.Андрія Сови в м.Одеса нагороджена дипломом «За підготовку талановитих виконавців і вагомий внесок у розвиток національної культури».

Олену Іванівну дуже любили і поважали. З великою повагою,  як до професіонала, ставилися до неї колеги по роботі, з вдячністю відгукувалися глядачі та учасники художньої самодіяльності з якими вона щедро ділилася своїм талантом та високою майстерністю.

Згасла зірка земного життя творчої людини, котра своєю невтомною працею, талантом, позитивною енергетикою робила наше життя світлішим, добрішим. Вона жила з нами поруч, працювала, творила, навчала дітей, радувала глядачів і сама раділа життю, була вогником…

Пам‘ятаймо ж Олену Іванівну усміхненою, привітною, натхненною, якою вона була в житті.

Згадаємо її добрими словами вдячності, світла їй  пам‘ять на довгі роки.