21 вересня- Міжнародний день миру!

21 вересня відзначається Міжнаро?дний день миру, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеєї ООН від 30 листопада 1982 року.

Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися, як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня. Невід’ємною процедурою початку святкових заходів у всьому світі служить символічний «Дзвін миру». Цей дзвін був відлитий з монет, які зібрали діти з 60 країн світу. Напис на Дзвоні свідчить: «Хай живе загальний мир у всьому світі». Коли дзвонить дзвін — це нагадування нам, людям про те, що найцінніше в житті саме життя!

В  Україні    День   миру закріплено відповідно до Указу Президента України № 100 від 5 лютого 2002 року.

На сьогоднішній день для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на сході України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран в людських серцях, про Божу милість й захист від агресорів, та у воскресіння нашої неньки України.

Мир на землі — це затишок і тиша, Це сміх дитячий і душі політ, Коли поет чарівні вірші пише Про незвичайний, дивовижний світ. Мир на землі — це росяні світанки, Краса і творчість, пісня у гаях. Мир на землі — це вечори і ранки Із радістю і щастям у серцях. Мир на землі — це дім і мама, й тато, Й любові стільки — просто через край! Це та земля, де щастя є багато І в кожній хаті — хліба коровай. Це та земля, де сміх і пісня лине, А діти йдуть до школи знов і знов. Й ніколи у боях ніхто не гине, Бо там господар — щастя і любов.