ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ!

Щиро вітаю Вас з державним святом України -  Днем Конституції!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу - Україна обрала шлях незалежного розвитку та закріпила це в Конституції.

У цей урочистий день та нелегкий час для нашої країни будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та  правовий розвиток нашої держави.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Будемо сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

Бажаю Вам здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою

Голова Новомиколаївської районної ради                                                         Юрій Павленко