25 березня - День служби безпеки України

З нагоди професійного свята висловлюю  Вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання Вашого конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові,  з честю виконують покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України.

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

З повагою голова ради                                                                  Юрій  Павленко