Вітання голови районної ради з нагоди Дня українського добровольця

Шановні, земляки!

Ось уже шостий  рік поспіль триває неоголошена війна проти України. Суспільству, волонтерам, державі, а насамперед Збройним Силам та іншим військовим формуванням вдалося дорогою ціною, ціною власного життя, зупинити просування ворога вглиб країни. Саме в той час, аби боронити  кордони рідної землі, лави військовослужбовців за покликом серця поповнило безліч добровольців. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом та покинув навчання… Однак, їх подвиг –  врятував країну.

Аби вшанувати мужність та героїзм цих людей – захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяти подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань Верховна Рада України 17 січня 2017 року прийняла рішення щодо встановлення Дня українського добровольця. І відтепер 14 березня країна віддає шану їхньому подвигу. Адже, саме 14 березня 2014 року з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині. Це поклало початок створенню Національної Гвардії України, яка стала першим етапом відновлення могутності української армії.

Відтак, усі громадяни України повинні бути вдячні представникам добровольчих батальйонів, які відіграли значну роль у військовому протистоянні на Сході України. Саме вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт… Іменами добровольців, що віддали на фронті свої життя, називають вулиці та проспекти українських міст. Бої за повне звільнення України тривають. Але ми знаємо, що знаходимось під щоденним захистом військовослужбовців. Переконаний, що ці важкі для нашої країни останні роки загартували нас з вами і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь.

Бажаю Вам,  шановні добровольці,  добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

З повагою

Голова ради                                                                                            Юрій ПАВЛЕНКО