Велопробіг до Дня пам‘яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

7 травня 2019 року о 15.00 в смт.Новомиколаївка     відбувся   велопробіг під гаслом  « Ніколи знову» приурочений Дню пам‘яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На площі біля КЗ « Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради зібралося понад 30 учасників. Серед них учнівська молодь, представники установ та організацій району.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася заступник голови державної районної адміністрації Тетяна Суббота.

Учасники акції утворили символічне панно єднання під гаслом «Ніколи знову», а потім вирушили до пам‘ятного знаку загиблим мирним жителям у роки Другої світової війни для вшанування пам‘яті та урочистого покладання квітів.