ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ МОЛОДІ!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

З нагоди свята бажаю  Вам, долаючи життєві труднощі, наполегливо шукати нові дороги у своєму житті, радості від зустрічей з друзями, кохання, щастя, великих успіхів в усіх починаннях.

Молодість - не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

Голова Новомиколаївської районної ради                        Юрій Павленко