Останній дзвоник

ШАНОВНІ УЧНІ, ВИПУСКНИКИ, ВЧИТЕЛІ, БАТЬКИ!

Наприкінці травня проходять урочисті заходи, приурочені закінченню навчального року, зібравши в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличя батьків і педагогів.

Для багатьох школярів свято Останнього дзвоника  сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень.

Цей день особливий для тих учнів, які закінчують школу. Останній дзвоник 2019 року для них є останнім дзвоником шкільного дитинства і початком нового етапу в житті.

Нехай  цей життєвий шлях буде сповнений гарними подіями і здобутками.

Всім школярам бажаю гарного відпочинку, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

З повагою

Голова ради                                                                      Юрій Павленко