Урочистий захід з нагоди 50-річного ювілею комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Запорізької області

У горі і в радості, в праці й на відпочинку - музика завжди з людиною. Вона так щільно і органічно ввійшла в життя, що її сприймають як щось належне, як повітря, яким дихають, не замислюючись, не помічаючи… З нагоди 50-річного ювілею комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Запорізької області 18 жовтня 2019 року о 15.00 в актовій залі закладу відбулися урочистості.

Із чудовим ювілеєм привітав колектив музичної школи заступник голови Новомиколаївської районної ради Петро Дубовик, який подякував за невтомну творчу працю викладачам і батькам у вихованні підростаючого покоління та вручив грамоти районної ради:

- за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання професійних обов‘язків, пропаганду музичного мистецтва в сільській місцевості та з нагоди 50-річчя з дня заснування комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Запорізької області – викладачу з фаху баяну комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Любові Приходько;

-  за особливий внесок у вихованні дітей та юнацтва, добросовісне виконання професійних обов‘язків, активну участь у концертній діяльності закладу та з нагоди 50-річчя з дня заснування комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Запорізької області – викладачу з фаху сольного співу  комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Тетяні Калатай.

З найкращими побажаннями привітала свою музичну родину  директор школи Наталія Гнібіденко.

До вітальних слів долучилися: заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Суббота, методист вищої категорії навчально-методичного кабінету закладів спеціалізованої мистецької освіти Комунальної установи Обласного методичного центру культури і мистецтв Запорізької обласної ради Лариса Камінська та начальник відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації Юлія Сорока.

Усі гості, вітаючи зі сцени колектив з ювілеєм, дарували теплі слова, щирі вітання, подарунки, вручали грамоти.

Педагогічний і учнівський колективи школи підготували насичену концертну програму, цікаві мелодійні виступи. Незабутні емоції отримали присутні у залі, радісні миті переповнювали кожного, свято було наповнене енергією добра і вдячності.

Ще одна ювілейна дата стала особливою сторінкою історії Новомиколаївського району. З ювілеєм! Нехай завжди щастить на творчому шляху!