Новомиколаївська районна рада Запорізької області
Новомиколаївський район, Запорізька область

22 ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 631

15 вересня 2017 року в сесійній залі районної ради відбулось пленарне засідання 22 чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Відкривав та головував на засіданні сесії голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій Павлович Павленко.

 У роботі сесії брали участь Вікторія Вікторівна Чмельова голова  Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області, Тетяна Валеріївна Кононенко заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації, Олександр Миколайович Кузьменко керівник Токмацької місцевої прокуратури, Дмитро Олегович Слинько начальник Новомиколаївського відділу Токмацької місцевої прокуратури, Олександр Володимирович Сердюк виконуючий обов’язки начальника Новомиколаївського відділення поліції Пологівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Запорізькій області, начальники структурних відділів та управлінь Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області, керівники установ, організацій  району, сільські, селищні голови сільських та селищних рад, виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради та Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

Депутати районної ради виступили с пропозиціями про включення до порядку денного наступних питань:

«Про призначення завідувача Новомиколаївського комунального дошкільного навчального закладу № 3 «Теремок».

«Про надання дозволу на використання шкільних автобусів для підвезення учасників художньої самодіяльності району для участі в святкових заходах до Дня міста Запоріжжя».

«Про надання дозволу на виділення автотранспорту (вантажних автомобілів) Новомиколаївського міжшкільного навчально – виробничого комбінату для перевезення реквізиту художньої самодіяльності району для участі в святкових заходах до Дня міста Запоріжжя».

«Депутатський запит депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Чалого Сергія Івановича «Про підставу видачі не витребуваних земельних ділянок».

«Депутатський запит депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Чалого Сергія Івановича «Про невиконання головою Новомиколаївської районної ради Запорізької області своїх обов’язків, а також незнання прав та обов’язків депутата місцевих рад».

«Про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних  підприємств, установ і закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області».

«Про порядок укладання та розірвання контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ і закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області».

«Про порядок проведення конкурсного добору керівника  комунального закладу культури, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області».

«Про внесення змін до Положення про постійні комісії Новомиколаївської районної ради Запорізької області затвердженого рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 24.11.2015 № 3».

«Про призначення завідувача Новомиколаївського комунального дошкільного навчального закладу № 3 «Теремок».

А також про виключення питань з порядку денного:

«Про внесення змін до статуту  Центру дитячої та юнацької творчості Новомиколаївського району Запорізької області та затвердження його в новій редакції».

«Про внесення змін до статуту комунального закладу  «Дитячо – юнацький клуб фізичної підготовки» Новомиколаївської районної ради Запорізької області та затвердження його в новій редакції».

«Про внесення змін та доповнень до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 16.12.2016 року № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік».

«Про інформацію голови Новомиколаївської районної організації ветеранів України щодо використання бюджетних коштів за II півріччя 2016 року та I півріччя 2017 року, коштів телемарафону «Пам’ять» і спонсорської допомоги у 2016 та 2017 роках».

Розглянувши та проголосувавши за всі пропозиції та зміни до порядку денного, депутати затвердили  новий порядок денний двадцять другої  чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

1). Про результати діяльності Токмацької місцевої прокуратури на території  Новомиколаївського району Запорізької області за І півріччя 2017 року

2). Про звіт Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області з питань готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району  до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

3). Про звіт Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області щодо виконання Програми охорони культурної спадщини архітектури та містобудування Новомиколаївського району на 2015 – 2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.03.2015 № 1.

4). Про внесення змін до плану роботи Новомиколаївської районної ради Запорізької області на II півріччя 2017 року, затвердженого рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 16.06.2017 року № 19.

5). Про аналіз захворюваності на серцево – судинні хвороби в Новомиколаївському районі Запорізької області та стан виконання програми «Доступні ліки».

6). Про уточнений перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області.

7). Про призначення завідувача Новомиколаївського комунального дошкільного навчального закладу № 3 «Теремок».

8). Про надання дозволу на використання шкільних автобусів для підвезення учасників художньої самодіяльності району для участі в святкових заходах до Дня міста Запоріжжя.

9). Про надання дозволу на виділення автотранспорту (вантажних автомобілів) Новомиколаївського міжшкільного навчально – виробничого комбінату для перевезення реквізиту художньої самодіяльності району для участі в святкових заходах до Дня міста Запоріжжя.

Перед розглядом порядку денного Пеньковським Станіславом Володимировичем зачитано заяву депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Чалого Сергія Івановича про вихід із депутатської групи «За справедливість» в зв’язку з невиконанням депутатською групою своїх зобов’язань перед виборцями.

Всі питання порядку денного  розглянуто депутатами районної ради  та прийняті відповідні рішення.

 

« повернутися до списку новин