Привітання голови районної ради з Днем землевпорядника України

Шановні працівники землевпорядної служби Новомиколаївського району!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем землевпорядника.

Земля – це наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ви покликані охороняти, відтворювати, берегти і розумно ним розпоряджатися. Земельне реформування й утвердження нових земельних відносин торкаються інтересів чи не кожної української родини.

Від вашого сумління, фаховості, принциповості, наполегливості залежить, як будуть захищені конституційні права та інтереси громадян, як сприйматиме й оцінюватиме народ ваше служіння йому.

Вітаю вас з професійним святом і бажаю, щоб поруч з вами завжди була людська вдячність, шана і повага, а в серцях множилася любов до рідної землі і не згасало бажання зберегти її красу і щедрість для нащадків!

З повагою голова ради                                                Юрій Павленко