Вітання голови районної ради з Днем архітектури України

Шановні архітектори !

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем архітектури України.

Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Саме від працівників галузі залежить сучасний вигляд нашого рідного краю.

Професія архітектора є надзвичайно відповідальною, але й не менш творчою, що дає можливість сповна реалізовувати власні бачення та підходи до професійної діяльності. Щодня архітектори своєю працею створюють красиву та неординарну атмосферу, якою і в майбутньому будуть захоплюватися нащадки.

У день професійного свята бажаю працівникам галузі мирного  неба, творчого натхнення. Щиро зичу вам щастя, міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та творчих успіхів у вашій справі.

З повагою голова ради                                                                       Юрій Павленко