1 ТРАВНЯ – СВЯТО ВЕСНИ І ПРАЦІ !

Шановні жителі Новомиколаївського району!

Щиро вітаю Вас з Першотравнем – Святом Весни і Праці. Це день солідарності та взаємної підтримки трударів усього світу у їхньому прагненні жити у справедливому, мирному і демократичному суспільстві. З нагоди свята вітаю усіх, хто працює, служить, мислить та прагне вдосконалювати свої знання і вміння. Тож нехай у кожного з нас завжди буде улюблена справа, яку подобається робити, повага колег, задоволення від відмінних результатів праці, а першотравень буде символом нашої взаємної підтримки і спільної боротьби за гідне сьогодення, за краще майбутнє.
Хай це свято додасть Вам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості.

Зі святом!

З повагою голова ради                              Юрій Павленко