35 позачергова сесія Новомиколаївської районної ради Запорізької області

10 травня 2019 о 10.00 відбулося пленарне засідання тридцять п’ятої  позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко. У роботі сесії приймали участь заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик, голова  Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області   Володимир Грянистий.

Були присутні: заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Тетяна Суббота,  начальники відділів та управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови сільських та селищних рад, керівники установ, організацій, підприємств району, виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради та Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

Доповідачами були: директор комунального підприємства «Надія» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Сергій Безрук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Марина Хробостова, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко, начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Валентина Захарчук, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області Сергій Чалий.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідні рішення.