Привітання з католицьким Різдвом Христовим!

25 грудня святкування Різдва Христового вірян Римо-Католицької церкви!

Шановні віряни, у ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом прийшло радісне  свято – Різдво Христове.

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

Сподіваємось, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих, сповідуватимуть їх щодня.

Щиро бажаю добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай здійсняться найзаповітніші мрії. Гарних вам і радісних Різдвяних свят!

З повагою голова ради                                                                                    Юрій  Павленко