День фізичної культури і спорту

День фізичної культури і спорту в нашій державі з року в рік прийнято урочисто святкувати в другу суботу вересня.

Затребуваність та популярність спорту цілком виправдана. Спорт, регулярні заняття фізкультурою – це здоровий спосіб життя, до якого долучаються тисячі, мільйони наших співвітчизників. І особливо приємно усвідомлювати, що наше молоде покоління все більше і більше захоплюється активними заняттями спортом.

Прийміть, шановні спортсмени, тренери, організатори спорту і масового фізкультурно-спортивного руху найкращі побажання вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті – хай вам просто щастить в усьому. Доброго здоров’я, щастя і радості. Успіхів у справі розвитку фізичної культури і спорту, примноження спортивної слави незалежної України!

З повагою, колектив Новомиколаївської районної ради

Запорізької області

Голова ради                                Ю.П.Павленко