27 жовтня- День автомобіліста та дорожника

Шановні працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня автомобіліста та дорожника!

Це свято всенародного визнання нашої спільної співпраці та спільних заслуг у розвитку й функціонуванні економіки нашої країни. Цей день має об’єднати всіх українців, тому що дороги об’єднують нас. Вони з’єднують нас із рідними і близькими людьми, об’єднують міста, країни, народи. Дорога — це символ України, яка прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.

Саме від вашого професіоналізму та майстерності забезпечується якість виконання пасажирських перевезень, своєчасність здійснення рейсів та розвиток галузі в цілому.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи, попутного вітру і відмінних доріг!

З повагою голова районної ради                                                                   Юрій  Павленко