Привітання голови районної ради з Великоднем

Шановні мешканці Новомиколаївського  району!

Від щирого серця вітаю вас зі світлим

Христовим Воскресінням!

Великдень — найдобріше та найсвітліше свято. Воно приходить до нас разом зі справжньою весною, символізуючи оновлення та відродження. В цей святковий день серця людей наповнюються радістю та любов’ю до ближніх, а у душах пробуджуються надії та сподівання на краще.

Нехай велике свято Воскресіння Христового покладе початок новим перемогам і звершенням у вашому житті. Нехай здійсняться всі ваші добрі задуми і справи, мрії та прагнення. Бажаю, щоб ніколи не залишало вас і ваших рідних Боже благословення, Господня ласка зігрівала, обдаровувала міцним здоров’ям, приносила добро, радість та щастя!

Христос Воскрес!

З повагою голова ради                                                                                       Юрій  Павленко