Шановні фермери, хлібороби вітаємо вас з Днем фермера!

19 червня в Україні відзначають День Фермера, адже в 2003 році саме цього дня Парламентом України було ухвалено Закон України «Про фермерське господарство». Фермери традиційно багато років поспіль відзначають це свято, аби відсвяткувати визначальну дату у становленні фермерського руху.

З часу проголошення незалежності України фермерське господарювання було започатковане як прогресивна форма підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства.

Понад два десятиліття нелегкою виявилось дорога фермерів, у важких умовах доводиться працювати сьогодні. Однак, попри всі негаразди, фермери продовжують виробляти якісну сільськогосподарську продукцію, мужньо протистоять кризовим явищам, підтримують Українську державу у відстоюванні цілісності та незалежності.

День фермера – з’явилося на календарі Незалежної України не випадково. Адже сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія ,а ,швидше, спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом. Без степу і співу пташок, без того аж прозорого, чистого повітря, яке вдихаєш на повні груди і відчуваєш – живеш! Попри всі труднощі, прикрощі й негаразди фермерської «професії» часом з ризиком для власного життя й здоров’я.

Фермерство стає небезпечним. Сьогодні воно потребує не лише агрономічних знань та практичного досвіду, але й уміння протистояти всілякого роду рейдерам, бандитам.
Вимагає від більшості бути юридично обізнаним.Час вносить свої корективи, і ми приймаємо його виклики!

Бажаю всім вам, шановні, дорідних ужинків, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього. А ще – душевного задоволення від улюбленої справи.