Книжкова виставка «Слава Україні! Героям слава!»

Згідно  з Указом Президента України від 23 серпня 2019 року започатковується відзначення 29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

З нагоди відзначення Дня пам’яті  захисників України в комунальному закладі «Новомиколаївська центральна районна  бібліотека»  була організована книжкова виставка - «Слава Україні! Героям слава!» .

На виставці представлені:

- книга Альбом – посвята  «Хоробрі серця неможливо зупинити»,  яка  присвячена нашим співвітчизникам. В Альбомі  відображені фото загиблих наших бійців – земляків, які віддали своє життя за незалежність нашої держави, мир та спокій на рідній землі та інформаційні статті.

- книга «Іловайськ» відомого журналіста і письменника Євгена Положія – це правдива книга про війну. Книга написана  з реальних  подій.

- « Іловайський щоденник» Романа Зіненка – це відверта історія, написана бійцем добровольчого батальйону «Дніпро -1», який пройшов  «Іловайський котел» від початку до кінця. У своїй книзі він виклав своє бачення того, що насправді сталося в серпні 2014 року, в битві за Іловайськ і чому загинули сотні українських солдатів.

Також на виставці представлена книга  Альманах « Все чим живу і дорожу», де зібрані твори наших письменників-земляків присвячені пам’яті нашим загиблим героям - землякам Івану Клевчуку, Костянтину Закревському, Володимиру Комару.