Новомиколаївська районна рада Запорізької області

Святкування Дня Конституції України, Дня державної служби та Дня молоді

Переглядів: 313

Напередодні відзначення Дня Конституції України, з нагоди Дня державної служби та Дня молоді,  27 червня 2019 року об 18.00, в приміщенні комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулися урочистості та святковий концерт.

Всі три свята тісно пов’язані між собою. Тому не даремно їх святкування об’єднали в одне, адже обов’язки державного службовця базуються на Конституції України, а наша молодь сьогодні розбудовує і дбає про цілісність і незалежність нашої держави, благополуччя її громадян.

Зі словами привітання звернулися до всіх присутніх заступник голови   Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик  та перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Сергій Губатенко.

Після привітань заступник голови районної ради Петро Дубовик нагородив грамотами Новомиколаївської районної ради. Зокрема:

за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов‘язків, відповідальність та здатність мобілізувати себе на досягнення поставленої мети, високі практичні  показники у службовій діяльності та з нагоди Дня Конституції України грамотою Новомиколаївської районної ради Запорізької області був нагороджений:

Роман Клименко - рядовий поліції поліцейського сектору реагування патрульної поліції №1 Новомиколаївського відділення Пологівського відділу поліції  Головного управління національної поліції в Запорізькій області

За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у справу виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня Конституції України була нагороджена:

Тетяна Кикоть -  керівника музичного Новомиколаївського комунального дошкільного навчального закладу №3 «Теремок»

За  багаторічну сумлінну працю, високий  професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди Дня Конституції України була нагороджена:

Юлія  Сухань -  лікар- педіатр дільничний амбулаторії загальної      практики сімейної медицини смт.Новомиколаївка

За активну громадську позицію, сумлінне виконання депутатських обов‘язків, особистий внесок у вирішення питань життєдіяльності Новомиколаївського району Запорізької області та з нагоди Дня Конституції України був нагороджений:

Юрій Яриш – депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької    області

За активну участь в районних культурно-мистецьких заходах, високу виконавчу майстерність, розвиток вокального жанру в Новомиколаївському районі Запорізької області та з нагоди Дня молоді нагороджена:

Анна Лесів- учениця 8 класу опорного навчального закладу Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Новомиколаївської районної ради Запорізької області

За високі спортивні досягнення, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту в Новомиколаївському районі Запорізької області та з нагоди Дня молоді нагороджена:

Новомиколаївська молодіжна громадська організація -  футбольний клуб « Таврія»

Справжнім подарунком для жителів району був  виступ академічного козацького ансамблю пісні і танцю « Запорожці» Запорізької обласної філармонії  в рамках концертного туру «Мій Запорізький край», приурочений 80-річчю утворення Запорізької області.

Продовжилось свято на центральній площі селища. Чудовий настрій подарували вокалісти та аматори художньої самодіяльності району, танцювальні колективи,  подарувавши людям позитив та гарний настрій  на усі вихідні. Для дітей працювали різноманітні атракціони.« повернутися до списку новин