19 вересня - День фармацевтичного працівника

Шановні фармацевти!

Сердечно вітаю  вас із професійним святом!

Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками. Мало хто з пацієнтів, які звертаються в аптеку, уявляють собі, скільки терпіння, добра  і професійної майстерності потребує від вас робота.

Ваша відданість благородній справі, глибокі знання і фаховий досвід поєднуються з духовністю, милосердям та щирим співчуттям до людей. Ви несете високу відповідальність за здоров’я нації. Нехай ваша плідна праця і в подальшому надихає вас на творчість, збагачується досвідом та приносить полегшення і радість людям, яким потрібна ваша допомога!

Бажаю  вам  невичерпності сил і завзяття, здоров’я та благополуччя, добра й злагоди, нових трудових досягнень, оптимізму та віри в майбутнє!

З повагою голова ради                                            Юрій ПАВЛЕНКО