Записатися на прийом до спеціалістів центрів зайнятості можна дистанційно

На сайті Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) почав діяти новий сервіс – «Електронна черга реєстрації безробітних». Відтепер користувачі сайту можуть дистанційно – через рубрику «Електронні послуги» – записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту. Таким чином особа може зарезервувати час на прийом до фахівця, з метою працевлаштування або отримання консультації з тимчасової зайнятості, вибору фаху, професійного навчання чи з юридичних питань. Запроваджені новації – це лише частина стратегії модернізації служби зайнятості. Уже в першому кварталі цього року запрацює новий сайт Державної служби зайнятості, до розробки концепції якого долучилися найкращі міжнародні експерти, у тому числі – представники МОП і ООН. Він буде найбільшим майданчиком для пошуку претендентів на роботу в Україні, адже дозволить створювати інтерактивні профілі користувачів та особисті веб- кабінети.