ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ

10 травня 2019 року о 09.30 голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області  Юрій Павленко провів засідання президії районної ради в ході підготовки до 35 позачергової сесії районної ради.

На засіданні були присутні члени президії: Петро Дубовик,  Світлана Гут,  Станіслав Пеньковський,  Олександр Мануйлов.

Також в засіданні приймали участь: голова  Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області   Володимир Грянистий, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області Сергій Голуб, начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Валентина Захарчук, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної ради Запорізької області Марина Хробостова, сільський голова Веселогаївської сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області Олександр Лисенко, директор Веселогаївської ЗОШ І-ІІ ступенів  Новомиколаївського району Запорізької області Валентина Тищенко.

Президією було  розглянуто та обговорено питання порядку денного.