День скорботи і вшанування пам‘яті жертв війни в Україні.

Сімдесят сім років тому 22 червня розпочалася Друга світова війна. Мільйони загиблих, мільйони скалічених життів. Таким є сумний підсумок найтрагічнішої сторінки історії ХХ століття – Другої світової війни. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

22 червня українці відзначають день скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Саме цього дня у 1941 році українська земля відчула перші удари ворога. Під час Другої світової війни загинув кожен п’ятий українець. Загалом, саме Україна найбільше потерпіла від гітлерівської агресії .

Біля стели загиблим воїнам 22 червня о 10 годині відбувся мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У заході взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудові колективи та  громадськість.

Перед присутніми  виступив голова райдержадміністрації Володимир Грянистий,  методист РМК відділу освіти, молоді та спорту РДА Наталія Добрянська.
     Присутні вшанували пам’ять жертв війни в Україні , всіх хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність  хвилиною мовчання та покладанням квітів   до пам’ятних знаків.