РОБОТА ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ У ПІДГОТОВЦІ ДО 27 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

06.08.2018 року в ході підготовки до 27 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області розпочали роботу постійні комісії:

- з питань бюджету, фінансів, підприємства та соціально-економічного розвитку;

- з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики.

На комісії був запрошений голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області ВОЛОДИМИР ГРЯНИСТИЙ.

07.08.2018 року засідали постійні комісії:

- з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини;

- з питань освіти, охорони здоров`я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

В роботі комісій також брали участь: голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області ЮРІЙ ПАВЛЕНКО, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області ІРИНА ДАВИДЕНКО.

Після засідань постійних комісій відбулось засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Доповідачами по питанням порядку денного були: депутат районної ради, виконуючий обов’язки головного лікаря Новомиколаївської центральної районної лікарні ВОЛОДИМИР ВАКУЛЕНКО, керівник апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області ТЕТЯНА ПАЗІЙ, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області ОЛЬГА БОНДАРЕНКО, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області ІННА ЦЕБЕНКО, начальник відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області ЮЛІЯ СОРОКА, начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області ВАЛЕНТИНА ЗАХАРЧУК, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату  Новомиколаївської районної ради Запорізької області ЮЛІЯ ШЕВЦОВА.