Стартував четвертий обласний благодійний марафон до Дня Збройних Сил України

За ініціативи обласної координації ради учасників АТО та за підтримки  обласної державної адміністрації у Запорізькому регіоні стартує четвертий благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Кошти марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.

Використання коштів марафону, які надійдуть на розрахунковий рахунок від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбудеться за територіальним принципом, у межах надходжень від міст, районів та громад.

Просимо Вас долучитися до участі у благодійному марафоні та внести посильний благодійний внесок за наступними банківськими реквізитами:

Розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»

Код ЄДРПОУ банку – 14360570

Код ЄДРПОУ організації 41730055

МФО – 313399

Призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для Новомиколаївського району.

Заздалегідь вдячні за підтримку та розуміння з даного питання.