В районі відзначили День Державного Прапора України

23 серпня 2019 року мешканці смт. Новомиколаївки та району  відзначали День Державного Прапора України.

О 8.45 годині біля адміністративної будівлі  Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулося урочисте зібрання з нагоди святкування  Дня Державного Прапора України. В заході взяли  участь голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко та голова районної державної адміністрації Володимир Грянистий. На свято були запрошені  керівники установ, підприємств, представники органів місцевого самоврядування, відділів районної державної адміністрації, а також громадськість.

Почесне право підняти Державний Прапор України було надано обдарованій молоді:  переможниці районних та обласних олімпіад, активній учасниці районних заходів – Златославі Куриленко та постійному учаснику районних та обласних конкурсів військово-патріотичного виховання молоді- Єгору Гнідому.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам‘ять  загиблих воїнів, мирних жителів та усіх патріотів які віддали свої життя заради щасливого майбутнього України.

Закінчився захід покладанням квітів до меморіального комплексу загиблим воїнам та пам‘ятного знаку загиблим учасникам АТО.

З приводу відзначення 28-річниці Дня Незалежності та Дня  Державного Прапору України відбувся святковий патріотичний автопробіг по вулицям селища.