Новомиколаївська районна рада Запорізької області
Новомиколаївський район, Запорізька область

Презентація проекту «START PROFI Обирай. Вирішуй. Дій.»

Переглядів: 401

30 серпня 2017 року на розширеній колегії відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської райдержадміністрації Запорізької області презентувався проект Запорізького обласного центру зайнятості «START PROFI Обирай. Вирішуй. Дій.»

Спеціаліст з профорієнтації РЦЗ Ірина Гуревська ознайомила присутніх з метою, координаторами, формами роботи, етапами реалізації, змістом проекту.

Крім того, присутніх ознайомили з роботою молодіжного профорієнтаційного кар’єрного PROFI Центру, основними напрямками діяльності якого є організація та проведення тренінгів, семінарів, практичних занять для підвищення рівня самооцінки студентів; опанування ефективними формами та методами техніки пошуку роботи, самопрезентації, спілкування з роботодавцем.

Також було наголошено на проведенні в школах району профорієнтаційних квестів, один з яких було проведено в Опорному навчальному закладі Новомиколаївській СЗОШ№1.

В кінці презентації спеціаліст нагадала присутнім, що для визначення професійної спрямованості учнів можна пройти дистанційне тестування методика «Magellano Університет”, а в центрах зайнятості – психодіагностичне тестування в автоматизованій системі АРМ «Профконсультант».

« повернутися до списку новин