ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

В сесійній залі Новомиколаївської районної ради 14 грудня 2018 року відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку Новомиколаївського району. В якому взяли участь голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, голова районної державної адміністрації Володимир Грянистий, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Губатенко, заступник голови Тетяна Суббота. Також були запрошені начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники установ і організацій району, депутати районної ради, сільські та селищні голови.

На засіданні  обговорювались перспективні плани щодо подальшого розвитку Новомиколаївського району на 2019-2021 роки.