ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

Символічно, що свято відзначається 22 грудня – у найкоротший світловий день року.  Міста та села запалюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких – дарувати людям світло і тепло.

Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії.

Завдяки вам працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте затишок у кожній оселі. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу.

Щиро бажаю енергетикам району та вашим рідним міцного здоров'я, нескінченого добра і радості, родинного тепла і затишку, благополуччя, миру та спокою. Хай вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

З повагою голова ради                                                                                    Юрій  Павленко