ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ РОБІТ З БІСЕРУ "У ЦИХ ОБЕРЕГАХ УКРАЇНА МОЯ!!

Комунальний заклад "Новомиколаївська центральна районна бібліотека" Новомиколаївської районної ради Запорізької області презентує дивовижну виставку дитячих робіт з бісеру «У цих оберегах Україна моя!»  гуртка «Чудеса з бісеру», керівник Халявка А.О. та гуртка «Чарівна глина», керівник Чернявська Л.О. Центру дитячої та юнацької творчості Новомиколаївського району Запорізької області присвячену  Дню Незалежності України.

Із далекого минулого прийшло до нас рукоділля – рук діло – шиття, плетіння, вишивання, в’язання.

Виникло воно із любові до рідної землі і батьківської оселі.

Народне  мистецтво завжди було і є ґрунтом для спілкування людей, джерелом пізнання історії, культури.

Відвідувачі мають змогу побачити вишивки бісером, ляльки – мотанки, ангели – хранителі України, неперевершені панно в українському стилі.

А навчитися такому рукоділлю кожен зможе із літератури, представленої на виставці.

Працівники бібліотеки  завжди допоможуть в виборі любої інформації, щоб задовольнити інтереси користувачів.