СВЯТО ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

В цей день відзначаються найкращі представники серед державних службовців України.

23 червня в  районному центрі культури та дозвілля  відбулись урочистості з нагоди    професійного  свята Дня  державної  служби   України. Кращих представників держслужби вітали  заступник голови районної ради Петро Дубовик, голова районної державної адміністрації Володимир Грянистий.

Почесними грамотами нагороджено спеціалістів окремих структурних підрозділів, відділів райдержадміністрації та інших державних установ.
Також почесними грамотами відзначили спеціалістів райдержадміністрації, які нещодавно брали участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець».
      Урочистий святковий концерт для всіх присутніх подарували діти та молодь  районної  художньої  самодіяльності.