До уваги керівників установ, організацій та сільгосппідприємств району

Новомиколаївський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області звертається до керівників установ, організацій та сільгосппідприємств району з проханням розглянути можливість оформити передплату на видання Пенсійного фонду України на 2020 рік:

- інформаційно-аналітичний загальноукраїнський щотижневик  «Пенсійний кур’єр»;

- журнал «Вісник Пенсійного фонду України».

У газеті «Пенсійний кур’єр», яка розрахована на широкий загал, надаються фахові роз’яснення останніх змін пенсійного законодавства, практичні поради з вирішення соціальних і побутових проблем (оформлення субсидій, оплата послуг ЖКГ, медичне обслуговування, захист прав споживачів), висвітлюються важливі події суспільного життя,  а також  історичні факти, розповіді про видатних особистостей тощо.

У журналі «Вісник Пенсійного фонду» працівники Вашої установи, які вирішують бухгалтерські, кадрові та організаційні питання, зможуть отримати кваліфіковані роз’яснення та корисну інформацію для використання у своїй професійній діяльності.

Передплатні індекси  газети «Пенсійний кур’єр»:

06840 (українською мовою),  06842 (російською мовою).

Передплатні індекси журналу «Вісник Пенсійного фонду України»:

23751 (українською мовою).

Вартість передплати:

Газета «Пенсійний кур’єр» + доставка

«Вісник Пенсійного фонду України» +  доставка

На 6 місяців

154,68 + 10,00

322,50 + 10,00

Перерахування за передплату:

Одержувач: Запорізька дирекція  ПАТ «Укрпошта»:

р/р UA043139570000026005300340734    ЗОУ АТ «Ощадбанк» м. Запоріжжя, МФО 313957, ОКПО 20509800, ІПН №215600426655

Примітка. В платіжному дорученні вказувати адресу, на яку проводиться передплата