Новомиколаївська районна рада Запорізької області
Новомиколаївський район, Запорізька область

20 чергова сесія Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання

Переглядів: 655

16 червня 2017 року  в сесійній залі районної ради відбулось пленарне засідання 20 чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Відкрив  засідання сесії  і  головував  Павленко Юрій Павлович – голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

На сесії були присутні: заступник голови Новомиколаївської районної ради Дубовик Петро Іванович, голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Чмельова Вікторія Вікторівна, заступник голови районної державної адміністрації Кононенко Тетяна Валеріївна, керівники, представники підприємств, установ організацій та закладів Новомиколаївського району, сільські, селищні голови, та громада Зеленівської сільської ради.

Виступили з пропозиціями про внесення питань до порядку денного:     - депутат районної ради, голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров`я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології Гут Світлана Вініамінівна; депутат районної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Пеньковський Станіслав Володимирович; депутат районної ради Юнаш Наталія Вікторівна.

 

До порядку денного сесії  було включено 26 питань:

1). Про затвердження Програми матеріально – технічного забезпечення заходів «Врожай – 2017».

2). Про затвердження районної Програми створення містобудівного кадастру Новомиколаївського району на 2017 – 2019 роки.

3). Про затвердження Програми розвитку і функціонування української мови у Новомиколаївському районі на 2017 – 2020 роки.

4). Про затвердження переліку та вартості платних послуг, що надаються комунальними позашкільними навчальними закладами Новомиколаївської районної ради Запорізької області та встановлення пільг окремим категоріям населення.

5). Про надання дозволу на виділення автотранспорту.

6). Про клопотання щодо передачі завершеного будівництвом об’єкта.

7). Про призупинення діяльності комунального закладу «Новоіванківська загальноосвітня школа I – II ступенів» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

8). Про затвердження Програми стимулювання та заохочення учнів та педагогічних працівників навчально – виховних закладів Новомиколаївського району на 2017 рік.

9). Про призупинення діяльності комунального закладу «Шевченківська загальноосвітня школа I – II ступенів» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

10). Про реорганізацію Веселогаївської загальноосвітньої школи I – II ступенів Новомиколаївського району Запорізької області та затвердження нової редакції статуту.

11). Про звіт Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області про виконання делегованих повноважень в частині забезпечення розвитку фізичної культури і спорту в Новомиколаївському районі.

12) Про внесення змін до Комплексної  районної  програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.12.2016 № 11.

13). Про внесення змін до Програми  поводження  з  твердими  побутовими  відходами в Новомиколаївському районі на 2013 – 2017 роки, затвердженої  рішенням  Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 23.05.2013 № 5.

14). Про внесення змін до районної  Програми забезпечення житлом дітей – сиріт,  дітей,  позбавлених батьківського піклування, та осіб  з їх числа на 2016 -2018 роки, затвердженої рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 17.06.2016 № 7.

15). Про внесення змін до Програми розвитку культури Новомиколаївського району на 2013 – 2017 роки, затвердженої рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 23.05.2013 № 8.

16). Про надання дозволу комунальному закладу «Новомиколаївський центр первинної медико - санітарної допомоги» Новомиколаївської районної ради Запорізької області на укладання договору позички з  Новомиколаївською районною державною адміністрацією Запорізької області  про передачу автомобіля ВАЗ 21 043 на безоплатній основі.

         17). Про надання дозволу Новомиколаївській районній раді Запорізької області на укладення договору оренди на  приміщення адміністративної будівлі з Приватним  підприємством «Редакція районної  газети «Наше життя» Новомиколаївського району Запорізької області.

18). Про надання дозволу комунальному закладу «Новомиколаївський центр первинної медико - санітарної допомоги»  Новомиколаївської районної ради Запорізької області на передачу у позичку Новомиколаївській  районній державній адміністрації Запорізької області  автомобіля DAEWOO - FSO LANOS TF69Y на безоплатній основі.

  19). Про внесення змін та доповнень до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області  від 16.12.2016 № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік».

20). Про затвердження розпорядження голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 22.05.2017 № 31.

21). Про план роботи Новомиколаївської районної ради Запорізької області на II півріччя 2017 року.

22). Про затвердження  розпоряджень голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області щодо звільнення керівників підприємств, установ і закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області.

23). Про затвердження порядку та нормативу відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області.

24). Про призначення директора Новомиколаївського міжшкільного навчально – виробничого комбінату.

25). Про скасування рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 17.08.2012 № 9 «Про заходи, спрямовані на використання регіональних мов або мов меншин, передбачені Законом України «Про засади державної мовної політики» на території Новомиколаївського району Запорізької області».

26). Різне.

 

Всі питання порядку денного  розглянуто депутатами районної ради  та прийняті відповідні рішення.

 

« повернутися до списку новин