2 вересня - День нотаріату!

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаю всіх нотаріусів з нагоди професійного свята – Дня нотаріату.

Це свято людей, які своєю кропіткою повсякденною працею стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви й духу закону.

Із проголошенням незалежності України професія нотаріуса стає більш вагомою і необхідною.

Слід зазначити, що неможливо уявити собі існування будь-якого цивілізованого суспільства та демократичної держави, які б могли існувати без системи нотаріату.

Бути нотаріусом – це престижно, почесно й відповідально.

Вітаючи всіх нотаріусів із професійним святом, бажаю здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків на професійній ниві в ім’я розвитку й процвітання нашої держави.

Глибоко переконаний, що ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою й високим рівнем довіри громадян.

Зі святом вас, з Днем нотаріату!

З повагою голова ради                                                                                Юрій  Павленко