ВЕЛОПРОБІГ ПРИСВЯЧЕНИЙ ЗАГИБЛИМ МИРНИМ ЖИТЕЛЯМ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ ВІД НІМЕЦЬКО – ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

16.09.2016 року о 15.00 в селищі Новомиколаївка Запорізької області відбувся велопробіг до пам`ятного знаку. Заїзд присвячений загиблим мирним жителям Новомиколаївського району, які поклали своє життя у 1943 році за справедливість, мир та спокійне майбутнє нашого краю при визволенні від німецько–фашистських загарбників.

В марафоні брали участь голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Чмельова Вікторія Вікторівна, голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Павленко Юрій Павлович, голова Новомиколаївської селищної ради Запорізької області Шамайда Сергій Іванович, а також працівники всіх сфер та організацій. Запрошувались всі мешканці району.

Старт відбувся від Новомиколаївського районного центру культури та дозвілля, звідки вирушили усі небайдужі різного віку та статусу. Колону велосипедистів, яка направлялась по вул. Івана Клевчука супроводжували місцеві органи національної поліції, сама колона майоріла жовто-блакитними прапорами.

Після короткого мітингу пам`ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Марафон продовжувався по вулицям Дружби, Шкільній та Українській. Прикінцевим пунктом був пункт старту.