ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

10 квітня 2019 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради:

- з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку;

- з питань освіти законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини.

В роботі комісій брали участь: голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області   Юрій Павленко, заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко.

По закінченню засідань комісій відбулось засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області на якому були узгоджені питання порядку денного  на розгляд сесії.