21 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

11 серпня 2017 року в сесійній залі районної ради відбулось пленарне засідання 21 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Відкривав та головував на засіданні сесії голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій Павлович Павленко.

На сесії були присутні Петро Іванович Дубовик – заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області, Вікторія Вікторівна Чмельова – голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області, Володимир Іванович Грянистий – перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області, Тетяни Валеріївна Кононенко– заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області, сільські, селищні голови, керівники, представники підприємств, установ, організацій та закладів Новомиколаївського району.

Виступили з пропозиціями про внесення питань до порядку денного Микола Олександрович Павелко – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку,  Валерій Миколайович Бондаренко – член постійної комісії з питань освіти, охорони здоров`я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

До порядку денного було включено дев’ятнадцять питань:

1). Про внесення змін до Програми соціально - економічного та культурного розвитку Новомиколаївського району на 2017 рік, затвердженої  рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 16.12.2016 № 1

2). Про внесення змін до Програми підвищення енергоефективності Новомиколаївського району на 2015-2020 роки, затвердженої рішенням  Новомиколаївської районної ради Запорізької області  від  13.01.2015№ 3

3). Про внесення змін до районної Програми «Турбота» на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 18.03.2016 № 9.

4). Про затвердження кандидатури для роботи у складі Госпітальної ради Запорізького госпітального округу.

5). Про внесення змін до Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Новомиколаївського району Запорізької області на 2016-2017 роки.

6). Про внесення змін до «Програми стимулювання та заохочення учнів та педагогічних працівників навчально – виховних закладів Новомиколаївського району на 2017 рік», затвердженої рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 16.06.2017 № 8.

7). Про переведення позашкільних навчальних закладів, як складової системи позашкільної освіти на самостійний баланс.

8). Про надання дозволу на виділення автотранспорту.

9). Про районну цільову програму національно – патріотичного виховання молоді на 2017 – 2021 роки.

10). Про внесення змін до Програми розвитку культури Новомиколаївського району на 2013 – 2017 роки, затвердженої рішенням Новомиколаївської районної ради від 23.05.2013 № 8.

11). Про переведення комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Запорізької області на самостійний баланс.

12). Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статутів закладів культури, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області.

13). Про внесення змін та доповнень до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області  від 16.12.2016 № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік».

14). Про затвердження Порядку використання коштів на пільгове  безоплатне  зубопротезування учасників антитерористичної операції  передбачених  Районною програмою «Турбота на 2016-2020 роки» та Порядку використання коштів на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законом пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян у Новомиколаївському районі  передбачених  Районною програмою «Турбота на 2016-2020 роки».

15). Про нормативно – правовий документ з питань проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області

16) Про надання дозволу комунальному закладу «Новомиколаївський центр первинної медико - санітарної допомоги» Новомиколаївської районної ради Запорізької області та Квартирно - експлуатаційному відділу м. Запоріжжя на продовження терміну дії договору позички на приміщення

17). Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області на укладання договору позички (на безоплатній основі) на приміщення з Підгірненською сільською радою Новомиколаївського району Запорізької області.

18). Про призначення завідувача Новомиколаївського комунального дошкільного навчального закладу № 3 «Теремок».

19). Про скасування рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області № 22 від 16.06.2017 року «Про призначення директора Новомиколаївського міжшкільного навчально – виробничого комбінату»