Голова районної ради прийняв участь у заході з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

01 жовтня 2020 року о 09.00 в комунальному закладі «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулися урочистості приурочені  Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана.

Цього дня привітати людей поважного віку завітали голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій Павленко та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Віталій Татаренко.

Також до всіх присутніх з промовою  звернулася голова Новомиколаївської районної організації ветеранів України Світлана Тимофіївна Бажан.