Урочистий захід з нагоди 75-річчя з дня заснування ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод»

18 жовтня 2019 року о 14.00 відбулися урочисті заходи з нагоди 75-річчя з дня заснування ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод».

На святкування зібралося багато гостей — колишні працівники, які все своє життя працювали на заводі і вже відпочивають на пенсії, робітники, які зараз забезпечують роботу підприємства.

Привітали колектив з ювілейної датою підприємства голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Володимир Грянистий та  голова Новомиколаївської районної профспілки працівників агропромислового комплексу Олена Шинкаренко.

«Ми хочемо робити нашу державу кращою на благо земляків. Переконаний, українці мають право повноцінно користуватися дарами нашої щедрої природи і споживати натуральну, смачну і корисну для здоров‘я молочну продукцію. Я  пишаюся, що у нас в районі  є підприємство такого високого  рівня. Це сумлінна праця кожного працівника. Це щоденна  праця керівництва заводу»- відмитив у своїй промові голова районної ради Юрій Павленко та нагородив кращих працівників підприємства.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток молокопереробної галузі та з нагоди Дня працівників харчової промисловості Почесною грамотою обласної ради нагороджений майстер молочного цеху ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод»- Костянтин Павелко.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток молокопереробної галузі та з нагоди свята Дня працівника харчової промисловості та 75-річчя з дня заснування   ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод» грамотою Новомиколаївської районної ради Запорізької області нагороджені: головний енергетик Олексій Гармаш, головний інженер Едуард Суббота, інженер з експлуатації машинно-тракторного парку Сергій Коленко, майстер з виробництва кисломолочної продукції Сергій Приходько, водій Микола Кадука.

Вокалісти та дитячі танцювальні колективи подарували всім присутнім святковий концерт.