ПАМ‘ЯТІ ЛІЛІЇ БАКАЄВОЇ

24 травня  2020 року на 38-му році життя  після тяжкої та тривалої хвороби померла виконуюча обов‘язки директора комунальної установи «Новомиколаївський центр фінансово-господарського обслуговування закладів культури району» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Лілія Валеріївна БАКАЄВА.

Лілія Валеріївна народилася 16 листопада 1982 року в смт.Новомиколаївка. Після закінчення Новомиколаївської середньої школи у 2000 році вступила до Запорізького національного університету та отримала повну вищу освіту  за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит».  З 25.07.2018 року працювала в комунальній установі «Новомиколаївський центр фінансово-господарського обслуговування закладів культури району» Новомиколаївської районної ради Запорізької області на посаді виконуючої обов‘язки директора.

Це була надзвичайно талановита, добра, життєрадісна, чуйна людина. Усі, хто знав Лілію Валеріївну, любили і поважали її за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість та оптимізм.

Непоправна втрата для  її дітей, всієї родини, друзів, знайомих, колег.

Як багато ще не сказано, не зроблено… Невимовний біль огорнув кожного, хто почув звістку про цю невблаганну смерть. Нехай її душа упокоїться у Царстві небесному, а Господь додасть сили рідним і близьким пережити цю величезну втрату.

Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради