29 серпня – День пам’яті захисників України

З метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 28 серпня 2020 року о 9.00  на центральній площі смт Новомиколаївка відбулась церемонія покладання квітів   з нагоди «Дня пам'яті захисників України»

В заході взяли участь голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО, голова Новомиколаївської  районної державної адміністрації Віталій ТАТАРЕНКО, заступник голови Новомиколаївської  районної державної адміністрації Олег ДИЛОВ, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості, учнівська молодь та родина загиблого захисника України Івана Клевчука.

Іван Клевчук, 25 жовтня 1995 року народження.   Загинув 29 серпня 2014-го під час виходу з оточення поблизу Іловайська так званим «Зеленим коридором» на дорозі в районі села Новокатеринівка.     2 вересня 2014 року тіло Івана Клевчука разом з тілами 87 інших загиблих у «Іловайському котлі» було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами. Похований 5 вересня 2014 року на цвинтарі смт. Новомиколаївка, Запорізької області. Нагороджений орденом «За мужність III ступеня» (посмертно).

За роки війни на Сході України наш район  нажаль не оминули нові гіркі втрати наших земляків, захисників України. В знак глибокої поваги, згадаємо кожного з них поіменно: В’ячеслав Комар, Костянтин Закревський, Олександр Шевченко, Андрій Сметанін,  Владислав Рой .

Присутні хвилиною мовчання вшанували  пам’ять тих, хто віддав своє життя захищаючи рідну державу. По закінченню заходу відбулося покладання квітів  до пам’ятного знака  загиблим воїнам.