6 грудня - День Збройних сил України

Дата свята обрана не випадково. Незабаром після здобуття Україною незалежності, 6 грудня 1991 року, був ухвалений закон "Про Збройні сили України". А 1993 року цей день з'явився в офіційному календарі українських свят.

Цей день присвячений всім українським військовослужбовцям, які служать або раніше служили в українській армії. Саме на армію, згідно з Конституцією України, покладаються завдання з оборони країни, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

На сьогодні до складу Збройних сил України входять Сухопутні війська, Повітряні і Військово-морські сили, а також Десантно-штурмові війська і Сили спеціальних операцій.

Мужність, честь, сила, відвага – саме ці риси притаманні тим, хто сьогодні служить у лавах Збройних Сил України, хто стоїть на сторожі суверенітету держави, хто собою захищає нас від посягань нападників ззовні і навіть у своє професійне свято перебуває на бойовому посту. Ми вдячні вам за ваш ратний подвиг оборонців!

Голова ради                                                                        Юрій ПАВЛЕНКО

та виконавчий  апарат