Привітали з днем ветерана та міжнародним днем похилого віку

1 жовтня в районному центрі культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди Дня ветеранів та Міжнародного дня людей похилого віку. Присутніх ветеранів привітав  голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій Павленко, голова райдержадміністрації Володимир Грянистий та голова Новомиколаївської районної організації ветеранів України Світлана Тимофіївна Бажан.

ПІсля урочистостей  Юрій Павленко  та Світлана Тимофіївна Бажан особисто відвідали наймудріших людей Новомиколаївського району Запорізької області :

- Хлопко Марію Федорівну жительку селища Новомиколаївка 1918 року народження;

- Копцеву Любов Федорівну жительку селища Новомиколаївка 1924 року народження;

- Коваль Ганну Іванівну жительку с. Михайлівське Новомиколаївського району Запорізької області 1922 року народження.

З побажаннями міцного здоров`я, довголіття та добра, привітали зі святами, з подякою за мужність у важкі прожиті роки війни , в знак  пошани людям поважного віку було вручено грошову допомогу.