27 вересня – День туризму!

Вітаю з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який називають соціальним феноменом кількох останніх століть, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів.

Наш район має свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Щиро бажаю працівникам індустрії туризму міцного здоров’я, добра, щастя, вагомих здобутків, а туристам – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу та успішного втілення в життя всіх планів і задумів!

З повагою голова районної ради                                                            Юрій  Павленко