Увага! Новомиколаївська районна рада Запорізької області інформує!

Для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та у зв’язку із запровадженням карантину Новомиколаївська районна рада Запорізької області рекомендує використання зручних та безпечних дистанційних форм обслуговування.

Шановні громадяни! Рекомендуємо Вам подавати звернення у електронній формі на електронну адресу nnik_rada@ukr.net, або засобами телефонного зв’язку (06144-9-35-59).

Крім того, в рамках реалізації заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, тимчасово призупинено особисті прийоми громадян керівництвом районної ради. Призупинити проведення особистих прийомів громадян на період оголошення карантину.

Відповідні рішення прийнято згідно з  ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 №93-р, постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу 2019-nCoV» від 11.03.2020 № 211, враховуючи протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Новомиколаївська районна рада

Запорізької області