Вітання з Днем вихователя і всіx дошкільних працівників!

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів –люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини.  І саме вам, шановні працівники дошкільних установ, спільно з батьками  наших дітей,  належить відповідальна місія – виховати справжніх  патріотів нашої України.

Дорогі працівники дошкільного виховання: педагоги, вихователі,  методисти, музичні керівники! Вітаю вас зі святом, бажаю вам невичерпної енергії, краси і чарівності. Нехай життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням,  в оселі вашій панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

Нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

З повагою голова районної ради                                                    Юрій  Павленко